logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت

دانلود فیلم آنها (1395)

بازیگران :
کارگردان :
حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.
آنها

آنها

نام فیلم: آنها

کارگردان: احسان سلطانیان

بازیگران: شبنم مقدمی,  سمیرا حسن‌پور,  هدی زین العابدین,  سعید داخ,  سیامک اطلسی,  امیرحسین آرمان,  مائده              طهماسبی,  افسانه ناصری,  جلال فاطمی,  سعیده رودبارکی

ژانر:  درام، خانوادگی، اجتماعی

محصول: ایران

سال:  1395

زمان: 80 دقیقه

خلاصه داستان فیلم:

داستان این فیلم روایتگر زندگی سه زن است که با خلق فضایی زنانه سعی می کنند تصویری منصفانه از زنان جامعه ایرانی را به نمایش درآورد.

آنها

آنها

درباره و نقد فیلم آنها:

داستان روایت گری نمی کند بلکه بلند بلند شعار می دهد و این شعارها از زبانی سنگین و به آرامی ساتع می شوند . سه زن که هرکدام به نحوی بر لبه تیغ احساسات و عقل گرایی راه می روند و در پایان احساسات خود را بر منطق ترجیح می دهند شکل فناپذیری از یک تجربه سینمایی به مخاطب القا می کند .

نقد بزرگی که بر این فیلم وارد است اپیزودیک بودن آن است . قانون سینمای اپیزودیک در ارتباط معنایی فصول است در این اثر نه تنها اپیزودها بلکه کاراکترهایی که همچنان به شخصیت تبدیل نمی شوند و موقعیت شان ، ارتباط معنایی با یک دیگر برقرار نمی کنند و صرف این که این سه در بیمارستان یا اتوبوس یا خیابان (حادثه تصادفی که اتفاق نمی افتد و نشان می دهد که کاراکتر زین العابدین ذهن درگیری دارد) با یک دیگر برخورد کنند ارتباطی شکل نخواهد گرفت . کاراکتر ها نه به لحاظ فرمیک به هم ربطی دارند نه به لحاظ معنایی هر کدام شکلی زنانه به خود گرفته اند که ابدا زنانه نیست و می خواهند زن باشند اما زن بودن را بلد نیستند . (سلام سینما)

 

دانلود قانونی همه کیفیت ها با ترافیک اینترنت نیم بهاء:

کیفیت 480

کیفیت 720

کیفیت 1080

 1080hq کیفیت

Bluray کیفیت

همه کیفیت ها یکجا

قیمت ها بترتیب 4000، 4500، 5000، 6000، 7000 و 10000 تومن

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *