logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت

دل شکسته / دانلود فیلم دلشکسته / 1386

بازیگران :
کارگردان :
حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.
Del_Shekasteh

Del_Shekasteh

نام فیلم: دل شکسته

کارگردان: علی روئین‌تن

بازیگران:  شهاب حسینی، بیتا بادران، خسرو شکیبایی، فریبا کوثری، محمود پاک نیت، رضا رویگری

ژانر:  درام، اجتماعی

محصول: ایران

سال:  1386

زمان: 110 دقیقه

خلاصه داستان فیلم:

داستان حکايت سرگشتگي و دلدادگي دو جوان، از دوقشر ودو فرهنگ متفاوت را روايت مي کند. نفس خجسته بادران دختری است پرشور و پرانگيزه از قشر مرفه و تحصيل کرده که خيلي هم در قيد و بند مذهب نیست، در مقابل اميرعلي دوران جواني است مذهبي، سربه زير،از قشر متوسط و بسيار مؤدب که حال و هواي مذهبي اش در چهره و ظاهرش نمايان است. اميرعلي به شغل صحافي مشغول است.

اين دو، در رشته جامعه شناسي، و در يک دانشگاه مشغول تحصيل هستند

دلشکسته داستان دلبستگی دو جوان با طرز فکر متفاوت و از دو خانواده مختلف است که مجبور می‌شوند با هم پایان‌نامه بدهند بدین منظور برای آشنا کردن هم دیگر از جهان‌های خود دوستان یکدیگر را به هم نشان می‌دهند. و ….

درباره فیلم دل شکسته:

دختر این فیلم که نقش آن را بیتا بادران بازی کرده، بازی درخشانی داشت و توانست چهره یک دختر منقلب شده ی عقیدتی را نشان دهد که تحت تاثیر جوانی که عاشقش شده قرار میگیرد و چادر می پوشد و نماز خوان می شود.

از انتقادهایی که به این فیلم وارد شد مهمترینش این بود که چرا به جای اینکه دختر فیلم چادری شود، پسر شلوار لی با تی شرت رنگی نپوشید و در کل چرا همیشه فیلم های هم سو با تفکر نظام سیاسی و مذهبی ایران ساخته می شود آن هم به شکل افراطی و اغراق گونه.

روئین تن در رابطه با این انتقاد گفت: اگر شخصی چنان فیلمی ساخت و توانست مجوز پخش و اکران بگیرد من قول میدهم که به اشتباه خودم اعتراف کنم.

 

برای دانلود روی جمله دانلود فیلم دل شکسته کلیک کنید.

دانلود با کیفیت 720، حجم 990 مگابایت:

دانلود فیلم دل شکسته

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *