logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت
83

دانلود فیلم هندی 83 2021

، ،
N/A
162 دقیقه
دوبله فارسی
کارگردان :

داستان فیلم

فیلم زندگینامه، درام و تاریخی 83، در 25 ژوئن 1983، زمین کریکت لردز شاهد بود که 14 مرد دو بار قهرمان جهان غرب هند را شکست دادند و هند را به صحنه جهانی کریکت بازگرداندند.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

نظر یکی از بینندگان منتقد:

از لحاظ فنی سرگرمی خوبی برای عاشقان کریکت هندی است
ابتدا نگاه کنید این یک فیلم مستند است، به این معنی که همه باید مانند یک کریکت باز هندی واقعی به نظر برسند و رفتار کنند. این فیلم از نظر فنی خوب ساخته شده است. برخی از اکشن‌های واقعی کریکت را می‌بینید، نه فقط عکس‌های وصله‌شده‌ای از کسی که در حال بولینگ است و کسی که ضربه می‌زند. آنها سعی کرده اند تا حد امکان همان سکانس های بازی را بازسازی کنند. بنابراین توپ همانطور که در پخش زنده تلویزیونی دیده شد می‌پیچد یا می‌چرخد یا می‌چرخد.

بازیگران هند غربی به عنوان بازیکن کریکت خوب بودند و به خوبی به روایت وصل شدند. خوب آنها پسر مالکوم مارشال را به بازی در نقش او واداشتند، جای تعجب نیست که بسیار واقع بینانه به نظر می رسید.

بله، کلیشه های معمولی و چند درس تاریخ و کمی ملودرام وجود دارد که انتظار دارید.

 

کلمات کلیدی و فیلم های پیشنهادی :

بهترین فیلم های کره ای، دانلود فیلم ، دانلود رایگان فیلم های خارجی اکشن، دانلود رایگان فیلم های هندی،دانلود فیلمهای کمدی، دانلود رایکان فیلم های رمانتیک ، دانلود بهترین فیلم های ایرانی، دانلود فیلم های جدید ، دانلود فیلم های 2020، دانلود 250 فلم برتر imdb، دانلود بهترین فیلم های کره ای، ایرانی، هندی و خارجی، دانلود فیلم های زبان اصلی با زیرنویس فارسی، دانلود فیلم های دوبله فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *