logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت

دانلود فیلم درخونگاه (1396)

بازیگران :
کارگردان :
حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.
درخونگاه

درخونگاه

نام فیلم: درخونگاه

کارگردان: سیاوش اسعدی

بازیگران: امین‌ حیایی، جمشــید هاشــم‌پور، ژالــه صامتــی، مهــراوه شــریفی‌نیا، پانتــه‌آ پناهی‌هــا، محمــود جعفــری و منصــور شــهبازی

ژانر: درام، خانوادگی، اجتماعی

محصول: ایران

سال: 1396

خلاصه داستان فیلم:

رضا با بازی امین حیایی پس از هشت سال کار کردن از ژاپن بر‌می‌گردد. سال 1370. محله درخونگاه. خانواده فقیر و آشفته. رضا از ژاپن پول زیادی فرستاده است و حالا با زخم‌هایی بر جسم و روح برگشته که با آنها خانه و محله را بسازد. آقایی کند. میخواهد ارباب باشد. برادر دوقلوی رضا، مهدی جزء مفقودین جنگ است و سه سال پس از پایان جنگ هنوز خبری از او نیست. رضا که می‌آید همه چیز دگرگون می‌شود.

نظر منتقدین و صاحبنظران:
مسعود فراستی،  پنجشنبه ۱۱ بهمن، در نقدی بسیاری تند بر درخونگاه، این فیلم را فکسنی، توهین‌آمیز و شرم‌آور خواند که پشت آن تفکری کثیف وجود دارد.
داستان این فیلم در یک محله اصیل تهران است که جزو آخرین جا‌هایی است که دشمن می‌تواند فتحش کند؛ دشمنی که دنبال زدن همه ریشه‌های ماست. کارگردان درخونگاه نه به مادر نه به خواهر و نه به برادر و نه حتی مادر بزرگ رحم نمی‌کند، پدر فیلم که اصلا معلوم نیست چه جانوری است.
سیاوش اسعدی، کارگردان درخونگاه در این‌باره گفت: اگر فراستی از فیلم من تعریف می‌کرد، فکر می‌کردم هادی و هدی ساخته‌ام. من یک فیلمساز اجتماعی هستم و کاری به سیاست ندارم.

 

دانلود قانونی فیلم درخونگاه همه کیفیت ها (با ترافیک نیم بهاء):

کیفیت 480

کیفیت 720

کیفیت 1080

 1080hq کیفیت

Bluray کیفیت

همه کیفیت ها یکجا

 

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *