logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت
جان سخت 2 : جان سخت تر

دانلود فیلم جان سخت 2 : جان سخت تر Die Hart 2: Die Harter 2024

92 دقیقه
دوبله فارسی
بازیگران : ، ،
کارگردان :

داستان فیلم

هارت برای تثبیت جایگاه خود به عنوان بهترین بازیگر فیلم‌های اکشن، برنامه‌ای برای ساخت یک فیلم اکشن خلاقانه با صحنه‌های بداهه و غیرمنتظره دارد. اما یک نقطه‌ی ضعف، او را طعمه‌ نقشه‌ای انتقام‌جویانه ا ...

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

برخی از نقدهای کوتاه بینندگان خارجی درباره فیلم Die Hart 2: Die Harter :

من آن را نمی فهمم.

معمولاً قبل از گذاشتن نقد و بررسی، کمی وقت می‌گذارم و به حرف‌هایم با دقت فکر می‌کنم، اما از آنجایی که تولیدکنندگان این فیلم اهمیتی به ساخت یک فیلم خوب نمی‌دادند، من به خود زحمت نمی‌دهم. مرور. به طور معمول، من عاشق کوین هارت و جان سینا هستم و آنها واقعاً در این فیلم تمام تلاش خود را کردند. یعنی فکر می‌کنم واقعاً سعی کردند فیلم خوبی بسازند. اما کسی، احتمالاً کارگردان، اریک آپل، کارش را خوب انجام نداده است. همه چیز به نوعی به نظر می رسد. آیا این یک تقلید است؟ آیا این قرار است در همان ژانر با تفنگ برهنه باشد؟ چون اگر اینطور باشد وحشتناک است. آیا این یک کمدی است؟ چون اگر قرار باشد خنده دار نباشد. آیا این یک فیلم اکشن است؟ زیرا اگر اینطور باشد، عمل مکیده است.

Die Hart 2: Die Harter ک

Hart plans an innovative action film with unscripted, unexpected scenes to cement his legacy as the greatest. However, a blind spot leads him to fall victim to a vengeful plot from his past.

تماشای آنلاین فیلم هندی

تماشای آنلاین فیلم کره ای

دانلود فیلم های هندی

دانلود فیلم کره ای

فیلم هیجان انگیز

تماشای آنلاین فیلم اکشن

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *