logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت
باشگاه مبارزه

دانلود فیلم هندی باشگاه مبارزه Fight Club 2023

N/A
135 دقیقه
دوبله فارسی
کارگردان :

داستان فیلم

سلوا یک دانشجوی کالج با آرزوهای فوتبالی به دلیل کمبود فرصت ناامید می شود ...

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

سلوا پسر جوانی که در حال تعقیب رویاهای ورزشی فوتبال خود است، دچار یک شکست بزرگ می شود، به مرد جوانی عصبانی تبدیل می شود که توسط نیروهای شیطانی که او و خانواده اش را درگیر می کنند، درگیر درگیری هایی می شود، که باید آن را اصلاح کند و اصلاح کند.

برخی از نقدهای کوتاه بینندگان خارجی درباره فیلم Fight Club :

پیچیده کردن ساده.
این فقط یک داستان انتقامی دیگر بود. نمی‌دانم چرا اینقدر امتیاز داده است. هیچ چیزی در فیلم وجود ندارد که شایسته چنین امتیاز بالایی باشد. بدون احساسات، نه یک طرح خوب، نه لحظات بزرگ، بازیگری خوب بود. کارگردان به تازگی سعی کرده تارانتینو یا لیجو خوزه را بسازد اما در نهایت شکست می خورد. طرح و کل ماجرا به اوج می رسد. به نظر می رسد شروع به تعجب کردم که چرا به لوکش اینقدر رتبه داده شده است … من هیچ یک از سه فیلم او را که تا به حال تماشا کردم – استاد، ویکرام و حالا این یکی را دوست نداشتم. همه این فیلم ها هیپ شده اند و چیزی در آنها وجود ندارد که رتبه آنقدر بالا باشد. صحبت کردن در مورد FC به ویژه، تنها جنبه ای که خوب بود، بازی قهرمانان آن است.

Fight Club :

SynopsisAn aspiring footballer’s life is upended when his mentor is murdered. Entangled in revenge and power games, he tries to seize control of his destiny in time.
Director : Abbas A Rahmath
Genre : Action

تماشای آنلاین فیلم هندی

تماشای آنلاین فیلم کره ای

دانلود فیلم های هندی

دانلود فیلم کره ای

فیلم هیجان انگیز

تماشای آنلاین فیلم اکشن

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *