logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت
فسیل

دانلود فیلم ایرانی فسیل Fossil 2023 قانونی

N/A
110 دقیقه
کارگردان :

داستان فیلم

سه خواننده پاپ در دهه 70 در ایران با مشکل مواجه می شوند که یکی از آنها پس از تصادف به کما می رود و در دهه 80 به هوش می آید.

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
قیمت ها به ترتیب عبارتند از : 12.000، 13.000، 15.000، 18.000، 20.000 و 35.000 تومن

Fossil، قبل از انقلاب اسلامی، خواننده ای سعی می کند به شاه نزدیک شود و برای او آواز بخواند تا برای خود عزت و مقامی کسب کند، اما از بخت بدش ده سال به کما می رود. بعد از انقلاب بیدار می شود.

فسیل فیلم کمدی-درام ایرانی به کارگردانی کریم امینی، نویسندگی حمزه صالحی و تهیه‌کنندگی سید ابراهیم عامریان محصول سال ۱۳۹۹ است. فسیل با بازی بهرام افشاری، هادی کاظمی، ایمان صفا و الناز حبیبی داستان سه دوست را روایت می‌کند که پیش از انقلاب ایران عضو یک گروه موسیقی‌اند و برای کسب شهرت تلاش می‌کنند.

فیلم Fossil از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ در سینماهای ایران اکران شد و با فروش بیش از ۳۲۴ میلیارد تومان، پرفروش‌ترین فیلم سینمای ایران لقب گرفت. همچنین فسیل با جذب بیش از ۷ میلیون و ۴۸۷ هزار مخاطب، پربیننده‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران در سال اول اکران است.

منتقدان کیهان فیلم را به دلیل نفوذ فرهنگ غرب و شبیه بودن به ژانر فیلم فارسی قبل از انقلاب ۱۳۵۷ نقد کرد. منتقد شبکه چهار دربارهٔ فروش زیاد فیلم گفت: «اگر تماشاگر نخواهد فسیل ببیند، به دیدن کدام فیلم برود که توهین به مخاطب نباشد؟

بازیگران

تماشای آنلاین فیلم هندی

تماشای آنلاین فیلم کره ای

دانلود فیلم های هندی

دانلود فیلم کره ای

فیلم هیجان انگیز

تماشای آنلاین فیلم اکشن

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *