logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت
پدر ما

دانلود فیلم پدر ما Our Father 2022

،
TV-MA
97 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
بازیگران : ، ،
کارگردان :

داستان فیلم

پس از اینکه آزمایش DNA یک زن در خانه چندین خواهر و برادر ناتنی را نشان داد، او طرحی تکان دهنده را کشف کرد که شامل اسپرم اهداکننده و یک پزشک محبوب باروری بود.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

برخی از نقدهای کوتاه بینندگان خارجی درباره فیلم Our Father :

  • این مستند به خوبی نشان می دهد که خواهر و برادر ناتنی چقدر برای شنیدن صدایشان مبارزه کرده اند و بر ماهیت شیطانی اعمال او تأکید می کند.
  • جوردان پرتره ای بسیار آزاردهنده از مرد مورد نظر، دونالد کلین، ترسیم می کند، با استفاده از کلمات و اقدامات خود پزشک برای گوشه گیری او، در حالی که عاقلانه و دلسوزانه روایت را به همان اندازه درباره قربانیان و کودکان بزرگسال آنها می سازد.
  • کلاین کاملاً پشیمان نمی شود – تلاقی متقابلی بین مؤمن واقعی گرگوری پک در پسران برزیل («شما نسخه تکراری بزرگ ترین مرد تاریخ هستید!») و جراح مستبد الک بالدوین در Malice.
  • اگرچه این مستند برای انعکاس جنبه‌های یک فیلم ترسناک تخیلی ساخته شده است، اما واقعاً تعقیب و گریز دیجیتالی کاغذی است که توسط جاکوبا بالارد آغاز شده است که واقعاً اینجا را غمگین، دیوانه و الهام‌بخش می‌کند.

Our Father :

After a woman’s at-home DNA test reveals multiple half-siblings, she discovers a shocking scheme involving donor sperm and a popular fertility doctor.

تماشای آنلاین فیلم هندی

تماشای آنلاین فیلم کره ای

دانلود فیلم های هندی

دانلود فیلم کره ای

فیلم هیجان انگیز

تماشای آنلاین فیلم اکشن

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *