logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت
هیولا

دانلود فیلم هیولا The Beast 2023

، ،
N/A
146 دقیقه
،
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان :

داستان فیلم

داستان تا حدودی در آینده ای نزدیک روایت می شود که در آن هوش مصنوعی کنترل زندگی همه را در دست دارد و احساسات انسانی به عنوان یک تهدید تلقی می شود.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

برخی از نقدهای کوتاه بینندگان خارجی درباره فیلم The Beast :

  • The Beast یک داستان علمی تخیلی متقاعد کننده است که به نگرانی های مدرن در مورد هوش مصنوعی و چگونگی تغییر روابط ما با هنر و یکدیگر کمک می کند. اگر انتخابی برای حذف ترس داشتید اما به این معنی بود که عشق را نیز از دست خواهید داد، چه می کردید؟
  • بخش‌هایی از آن عالی نیست، بیشتر آن فوق‌العاده است، اما حالا که از سینما به خانه برگشته‌ام و به آن فکر می‌کنم، احساس می‌کنم سوراخی در ذهنم می‌سوزاند، مانند خون اسیدی از فیلم بیگانه.
  • زمان طولانی نمایش با روند کند این درام علمی تخیلی شیک مطابقت دارد که از مخاطب می خواهد در کنار شخصیت هایش جهش های جسورانه ای انجام دهد.
  • هیولا برای همه نخواهد بود، اما تسلیم ساختار حلقه‌ای و منطق رویای فریبنده‌اش شوید، و این اقتباس بی‌نظیر از رمانی از هنری جیمز، یک طلسم شگفت‌انگیز، اگر بی‌اهمیت، سر به فلک کشیده است.

The Beast :

In the near future artificial intelligence is in control of everyone’s lives and human emotions are perceived as a threat.
Director : Bertrand Bonello
Genre : Drama, Romance, Sci-Fi

تماشای آنلاین فیلم هندی

تماشای آنلاین فیلم کره ای

دانلود فیلم های هندی

دانلود فیلم کره ای

فیلم هیجان انگیز

تماشای آنلاین فیلم اکشن

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *