logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت
پنجه آهنی

تماشای آنلاین و دانلود فیلم پنجه آهنی The Iron Claw 2023

، ،
R
132 دقیقه
،
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان :

داستان فیلم

داستان واقعی برادران جدا نشدنی فون اریش که در دنیای رقابتی شدید کشتی حرفه ای در اوایل دهه 1980 تاریخ ساز شدند. برادران از طریق تراژدی و پیروزی، زیر سایه پدر و مربی مسلط خود، به دنبال جاودانگی بزرگتر از زندگی در بزرگترین صحنه ورزش هستند.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

نظر منتقدین فیلم The Iron Claw :

  • افرون، وایت، دیکنسون و سایمونز غم و اندوه را در تمام سایه های آن به نمایش می گذارند. اما این افرون است، بدن فوق‌العاده عضلانی‌اش که با برش کاسه‌ای ژان آو آرک زیبا شده است، که ضربه‌های سخت‌تر فیلم را با اجرای نرمی خلع‌سلاح‌کننده‌ای نرم‌تر می‌کند.
  • پرتره حساس فیلم از عشق برادرانه با فیلم های کلاسیک مدرن Rain Man، What’s Eating Gilbert Grape یا A River Runs Through It مطابقت دارد.
  • به نوعی، کنار گذاشتن برادر ششم توسط کارگردان، نشان‌دهنده عدم قطعیت فیلم است… این یک امتیاز هنرمندانه بر رنج بی‌رحمانه کیهانی آنها می‌گذارد، و حتی نمی‌تواند حقایق بی‌آرایش را در ساختاری که کار می‌کند جای دهد.
  • لحظاتی که با شما می‌مانند، لحظاتی هستند که هنوز چیزی از دید آن کودک به کشتی دارند: نگاهی مبهوت به غول‌های شکننده، گمشده در ورزشی که در آن هیچ چیز و همه چیز به یکباره واقعی نیست.
  • دورکین به ما نشان می دهد که غیرواقعی بودن با عذاب بسیار واقعی تجربه فون اریش خنثی می شود: تمرین تنبیهی، تصادفات، نیاز آزاردهنده برای راضی کردن پدری که هرگز کاملاً شما را دوست نخواهد داشت، جراحات و تلفات.

تماشای آنلاین فیلم هندی

تماشای آنلاین فیلم کره ای

دانلود فیلم های هندی

دانلود فیلم کره ای

فیلم هیجان انگیز

تماشای آنلاین فیلم اکشن

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *