logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت
آخرین کومیته

دانلود فیلم آخرین کومیته The Last Kumite 2024

N/A
105 دقیقه
دوبله فارسی
کارگردان :

داستان فیلم

هنگامی که قهرمان کاراته مایکل ریورز آخرین تورنمنت دوران حرفه‌ای خود را برنده می‌شود، ران هال تاجر به او این فرصت را می‌دهد که در یک کومیت غیرقانونی در بلغارستان با بهترین رزمی‌کاران جهان مبارزه کند...

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

The Last Kumite ، هنگامی که قهرمان کاراته مایکل ریورز آخرین تورنمنت دوران حرفه‌ای خود را برنده می‌شود، ران هال تاجر به او این فرصت را می‌دهد که در یک کومیت غیرقانونی در بلغارستان با بهترین رزمی‌کاران جهان مبارزه کند.

وقتی مایکل قبول نمی‌کند، هال دخترش را ربوده و برای نجات او، ریورز چاره‌ای جز رقابت در مسابقات مرگبار ندارد. با ورود به بلغارستان، او متوجه می شود که او تنها مبارزی نیست که یکی از عزیزانش برده شده است. ریورز از مربیان استاد لورن و جولی جکسون کمک می‌گیرد، اما آیا این برای او برای بردن مسابقات و نجات جان دخترش کافی است؟

برخی از نقدهای کوتاه بینندگان خارجی درباره فیلم The Last Kumite :

  • اگر علاقه‌ای به مبارزان مسابقات سال گذشته نداشته باشید، ممکن است با مشکل روبرو شوید، اما طرفداران این ژانر چیزهای زیادی برای لذت بردن پیدا خواهند کرد. من آن را دوست داشتم و دنباله آن را بیاورم!
  • من می‌دانم که این یک فیلم با سرمایه اولیه بود که می‌خواست به سبک فیلم‌های هنرهای رزمی دهه ۸۰ برگردد، اما این فیلم ضعیف بود.

The Last Kumite :

One last kumite, one final battle – for the life of his daughter.

تماشای آنلاین فیلم هندی

تماشای آنلاین فیلم کره ای

دانلود فیلم های هندی

دانلود فیلم کره ای

فیلم هیجان انگیز

تماشای آنلاین فیلم اکشن

  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Ross W. Clarkson, Sean David Lowe
  • برچسب ها: , ,

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *