logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت
استخر

دانلود فیلم استخر The Pool 2018

، ،
Not Rated
91 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان :

داستان فیلم

دی که برای تمیز کردن یک استخر متروک به عمق 6 متر تنها می ماند، روی یک قایق بادی به خواب می رود. وقتی از خواب بیدار می شود ...

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

دی که برای تمیز کردن یک استخر متروک به عمق 6 متر تنها می ماند، روی یک قایق بادی به خواب می رود. وقتی از خواب بیدار می شود، سطح آب آنقدر پایین آمده است که نمی تواند به تنهایی از آن بالا برود. دی که در استخر گیر کرده است، برای کمک فریاد می زند، اما تنها چیزی که او را می شنود، موجودی از مزرعه کروکودیل در آن نزدیکی است.

برخی از نقدهای کوتاه بینندگان خارجی درباره فیلم The Pool :

  • پینگ لومپراپلونگ آخرین قطره تنش را از فرضیه اسکلاکی بیرون می‌کشد و خلاقیت بی‌رحمانه نبرد بین انسان و تمساح باعث سرگرمی بداخلاقی می‌شود.
  • استخر یک فیلم فوق‌العاده برای حمله به حیوانات است که با ارائه دقیقاً همان چیزی که وعده داده است فراتر از انتظارات از عنوان خود است و بار دیگر ثابت می‌کند که منابع و محدودیت‌های ناچیز می‌توانند به الهام بخشیدن به خلاقیت کمک کنند.
  • استخر نوعی فیلم است که هر چه بیشتر آن را تماشا کنید مضحک تر و مضحک تر می شود. تصمیمات احمقانه و ترسناک دست به دست هم می دهند، اما The Pool آن را تا حدی باورنکردنی پیش می برد. پینگ لومپراپلوئنگ به پیشگام سینمای دونس تبدیل شده است.
  • اینکه بگوییم کل فیلم مجموعه‌ای از تدبیرهای مضحک و مضحک است، بیانگر چیز بدیهی است. کارگردان و نویسنده، پینگ لومپرپلئونگ، اکشن را با ظرافت به صحنه می برد، و سرعت کم آن تنش را زنده می کند.

The Pool :

In an abandoned 6-meter deep pool, a couple is stranded there with a deadly predator

Director : Ping Lumpraploeng
Genre : Action، horror ، drama

تماشای آنلاین فیلم هندی

تماشای آنلاین فیلم کره ای

دانلود فیلم های هندی

دانلود فیلم کره ای

فیلم هیجان انگیز

تماشای آنلاین فیلم اکشن

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *