logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت
داستان اسباب بازی 4

دانلود فیلم Toy Story 4 (داستان اسباب بازی 4)

، ،
G
100 دقیقه
کارگردان :

داستان فیلم

وقایع داستان اسباب‌بازی ۴ چند سال بعد از اینکه اندی، اسباب بازی‌های خود را به بانی داد، اتفاق می‌افتد. هنگامی که بانی در کارگاه هنر و مهارت یک اسباب بازی جدید به نام فورکی که یک قاش‌چنگ است می‌سازد، وودی، باز و دیگر اسباب بازی‌ها با مشکل جدیدی روبرو می‌شوند و ...

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

یک نسل با این اسباب بازی‌ها بزرگ شد و پا به پای آنها در تمام مراحل زندگی‌شان همراه شد. بیست و چهار سال پیش پیکسار دنیایی جدید را به ما معرفی کرد، یک جهان سه بعدی و ناب که هم از لحاظ بصری برای چشم‌ها یک اثر تازه بود و هم از لحاظ محتوایی. حکایت وودی و باز و دوستانشان، قصه اسباب بازی‌هایی بود که هر بچه‌ای در دوران کودکی خود یکی شبیه به آنها را دارد و هر بزرگسالی نیز آنها را به یاد می‌آورد.

«داستان اسباب بازی 4» با هوشمندی به دنبال این نیست که قسمتی جدید در دنباله ی «داستان اسباب بازی3» باشد بلکه در قالبی جداگانه به دنبال روایت داستان «وودی» و روابط جدید او در دنیای انسانها و اسباب بازی هاست. چالش آورترین ، نفرت انگیزترین و در عین حال دوست داشتنی ترین عنصری که به «داستان اسباب بازی» اضافه شده ، عروسک هیولا مانندی بنام «فورکی» است که جدیدترین عروسک «بونی» است که آن را در مهدکودک ساخته است. مهم ترین ویژگی کاراکتر او این است که نمی داند دلیل زنده بودنش چیست و اهل مطالعه است. این یکی از دلایلی است که باعث شد برای دیدن این فیلم با خیال راحت به صندلی ام تکیه دهم.

 

 

  • جوایز: برنده 1 اسکار
  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: John Lasseter, Andrew Stanton, Josh Cooley
  • برچسب ها: , ,

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *