logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت
زیر پاریس

دانلود فیلم زیر پاریس Under Paris 2024

، ،
TV-MA
101 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
بازیگران : ، ،
کارگردان :

داستان فیلم

در تابستان 2024، پاریس برای اولین بار میزبان مسابقات قهرمانی جهان سه گانه در رود سن است. سوفیا، دانشمندی باهوش، از میکا، یک فعال جوان محیط زیست می آموزد که یک کوسه بزرگ در اعماق رودخانه شنا می کند....

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

در تابستان 2024، پاریس برای اولین بار میزبان مسابقات قهرمانی جهان سه گانه در رود سن است. سوفیا، دانشمندی باهوش، از میکا، یک فعال جوان محیط زیست می آموزد که یک کوسه بزرگ در اعماق رودخانه شنا می کند. برای جلوگیری از حمام خون در قلب شهر، آنها چاره ای جز پیوستن به نیروهای عادل، فرمانده پلیس رودخانه سن ندارند.

برخی از نقدهای کوتاه بینندگان خارجی درباره فیلم Under Paris :

  • بی‌رحم، بی‌رحم… چند سکانس قاتل حمله کوسه‌ها در رود سن و دخمه‌ها در زیر پاریس وجود دارد، برخی عکس‌های زیر آب را به تصویر می‌کشند – اما کمتر توصیه می‌شود.
  • این تیم مجموعه‌ای از سکانس‌های اکشن فوق‌العاده را طراحی می‌کند که شبیه به نبرد تن به تن بین پلیس و کوسه است. برنیس بژو بسیار متقاعد کننده است و نسیم لیز یک ستاره واقعی است. عمل خشن و بسیار بسیار وحشیانه و خونین است.
  • همه چیز به گونه ای دیوانه کننده می شود که برای کانال SyFy مناسب است، اما این فیلم به اندازه کافی بودجه مناسبی دارد تا بهتر متوجه شود که با تصور کوسه هایی که به پاریس راه پیدا می کنند، چه کاری می توان انجام داد.

Under Paris :

To save Paris from a bloodbath, a grieving scientist is forced to face her tragic past when a giant shark appears in the Seine.
Director : Xavier Gens
Genre : Horror, Mystery & Thriller

تماشای آنلاین فیلم هندی

تماشای آنلاین فیلم کره ای

دانلود فیلم های هندی

دانلود فیلم کره ای

فیلم هیجان انگیز

تماشای آنلاین فیلم اکشن

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *