logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت
ارتقا یافته

تماشای آنلاین و دانلود فیلم ارتقا یافته Upgraded 2024

،
R
104 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
بازیگران : ، ،
کارگردان :

داستان فیلم

هنگامی که آنا در یک سفر کاری به کلاس اول ارتقا می یابد، با ویل خوش تیپ آشنا می شود که آنا را با رئیسش، کلر، اشتباه می گیرد.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

Upgraded ، آنا یک کارآموز بلندپرواز است که رویای شغلی در دنیای هنر را در سر می پروراند و در عین حال سعی می کند کلر رئیس خود را تحت تاثیر قرار دهد. هنگامی که او در یک سفر کاری به کلاس اول ارتقا می یابد، ویل خوش تیپ را ملاقات می کند، که آنا را با رئیسش اشتباه می گیرد – دروغی سفید که زنجیره ای پر زرق و برق از رویدادها، عاشقانه ها و فرصت ها را رقم می زند تا زمانی که تار و پود او ظاهر شود.

برخی از نقدهای کوتاه درباره فیلم Upgraded :

  • کارگردانی فیلم به طور یکنواخت انجام می شود و برخی از صحنه ها در تلاش هستند تا حتی نوار پایینی که توسط فیلم های اصلی صیقلی تر تنظیم شده است را پاک کنند. اما یانگ با این وجود موفق می‌شود هیجان دانش‌آموز سال اول غوطه‌ور شدن در یک محیط جذاب بزرگسالان را هدایت کند.
  • این داستانی است در مورد زنانی که از زنان حمایت می‌کنند، به‌ویژه در نسل‌های مختلف، و این چیزی است که باعث می‌شود Upgraded بیش از یک رام کام کف‌آلود طنین‌انداز شود.
  • این یک فیلم شیرین است که به طور تصادفی ایده های پیچیده و انحرافی را بیان می کند. این برای فراتر رفتن از فرمول «Upgraded» کافی نیست، اما آن را کمی بهتر از آنچه باید باشد می کند.
  • مضامین دل‌انگیز شامل نگه داشتن رویاهای خود و بی‌ارزش نکردن ارزش خود باعث ارتقای تشویق‌کننده از هنجار می‌شود. این حتی بهتر است زیرا فیلمسازان توانمندی وجود دارند که این سفر متحول کننده را هدایت می کنند.

تماشای آنلاین فیلم هندی

تماشای آنلاین فیلم کره ای

دانلود فیلم های هندی

دانلود فیلم کره ای

فیلم هیجان انگیز

تماشای آنلاین فیلم اکشن

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *