logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت
غریزه مادران

دانلود فیلم غریزه مادران Mothers’ Instinct 2024

،
N/A
94 دقیقه
دوبله فارسی
کارگردان :

داستان فیلم

آلیس و سلین با همسران و پسران موفق هم سن و سال خود، سبک زندگی سنتی خود را دارند...

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

آلیس و سلین جدایی ناپذیر هستند و همه چیز را از زندگی روزمره تا رازهایشان به اشتراک می گذارند. هماهنگی کامل آنها زمانی که یکی از پسرانشان در یک حادثه غم انگیز در حالی که تحت مراقبت آلیس است می میرد، از بین می رود. سلین آلیس را مقصر مرگ فرزندش می‌داند و برای محافظت از پسر بازمانده‌اش از هر آسیبی وسواس پیدا می‌کند. از سوی دیگر آلیس از اینکه سلین قصد آسیب رساندن به او و خانواده اش را دارد احساس گناه و پارانوئید می کند. در حالی که این دو زن وارد جنون و خشونت می شوند، نبرد شدید اراده ها آغاز می شود…

برخی از نقدهای کوتاه بینندگان خارجی درباره فیلم Mothers’ Instinct :

  • غریزه مادر بازگشتی به دوران دیگری در سینما است، نامه ای عاشقانه به فیلم های هیجانی کلاسیک هیچکاک که با سبک اجرا شده است.
  • اولین کارگردانی بنویت دلوم در دهه 1960 نمی‌تواند تصمیم بگیرد که آیا می‌خواهد به عنوان اردو در نظر گرفته شود یا نه، و به طرز ناخوشایندی خود را بین یک درام غم‌انگیز و ملودرام ضدحال قرار می‌دهد.
  • رویکرد کمتر-بیشتر فیلم لحظات واقعاً وحشتناکی را خلق می‌کند و فضای زیادی را برای متخصصان صحنه سرقت مانند جسیکا چستین و آن هاتاوی برای بازی فراهم می‌کند. و هر دو در همدردی و مشکوک بودن مهارت دارند.
  • این فیلم ممکن است آنطور که می خواهد شوکه و مجذوب نشود، اما نمی توان منکر شدت درگیری سنگین وزن هاتاوی و چستین شد.

Mothers’ Instinct :

Housewives Alice and Celine are best friends and neighbors who seem to have it all. However, when a tragic accident shatters the harmony of their lives, guilt, suspicion and paranoia begin to unravel their sisterly bond.
Director : Benoît Delhomme
Genre : Mystery & Thriller

تماشای آنلاین فیلم هندی

تماشای آنلاین فیلم کره ای

دانلود فیلم های هندی

دانلود فیلم کره ای

فیلم هیجان انگیز

تماشای آنلاین فیلم اکشن

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *