logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت
واکنش پنجم

دانلود رایگان فیلم ایرانی واکنش پنجم The Fifth Reaction 2003

،
N/A
102 دقیقه
کارگردان :

داستان فیلم

فرشته، همسرش سعید را در یک سانحه تصادف از دست می دهد. پدرشوهرش حاج صفدر مردی ثروتمند و بانفوذ است. او به فرشته می گوید حالا که سعید مرده، دیگر با خانواده آنها نسبتی ندارد و چون حاج صفدر دو پسر مجرد در خانه دارد و فرشته هم به آنها نامحرم است باید خانه آنها را ترک کند...

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

واکنش پنجم The Fifth Reaction ، فیلمی سینمایی به کارگردانی و نویسندگی تهمینه میلانی، تهیه‌کنندگی محمد نیک‌بین محصول سال ۱۳۸۱ ایران است. این فیلم در اسفند ۱۳۸۲ بر روی پرده سینما ایران رفت.

بازیگران:

بازیگر نقش
مریلا زارعی ترانه
جمشید هاشم‌پور حاج صفدر
نیکی کریمی فرشته
شهاب حسینی مجید
گوهر خیراندیش زیرمدینه
محمدرضا شریفی‌نیا حسین
نگین صدق گویا نسرین
آهو خردمند فریده

برخی از نقدهای کوتاه بینندگان درباره فیلم The Fifth Reaction :

در حالی که چهار نفر از پنج دوست در برابر ظلم خویشاوندان مرد خود تسلیم می شوند، نفر پنجم رویکرد متفاوتی را امتحان می کند.

پنج زن با هم ناهار می خورند، که هر کدام قربانی جامعه مردسالارانه ای هستند که در آن زندگی می کنند. چهار زن با کمی ناله سرنوشت خود را می پذیرند، در حالی که زن پنجم در یک مبارزه ناامیدانه برای حفظ حضانت فرزندانش پس از آن، تشکیلات پدرسالار را به عهده می گیرد. مرگ شوهرش پدرسالار مورد نظر پدربزرگ فرزندان است. پس از مرگ پسرش، او حکم می‌کند که بیوه جوان، فرشته، یا باید با برادر کوچکتر شوهر مرده‌اش ازدواجی تقریباً محارم بدهد یا خانه‌ای را که در آن زندگی می‌کرده ترک کند و در حالی که او زندگی می‌کند، به خانه پدر و مادرش بازگردد.

تماشای آنلاین فیلم هندی

تماشای آنلاین فیلم کره ای

دانلود فیلم های هندی

دانلود فیلم کره ای

فیلم هیجان انگیز

تماشای آنلاین فیلم اکشن

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *