logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت
آخرین توقف در یوما

دانلود فیلم آخرین توقف در یوما The Last Stop in Yuma County 2023

،
N/A
90 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان :

داستان فیلم

یک فروشنده چاقو در سفر سرگردان می شود و مجبور می شود در یک ایستگاه استراحت روستایی منتظر بماند و ناگهان با ورود دو سارق بانک که پس از سرقت اخیر در حال فرار هستند، خود را در میان یک گروگان گیری خشونت آمیز می بیند.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

در حالی که منتظر کامیون سوخت بعدی در یک ایستگاه استراحت در آریزونا است، یک فروشنده جوان چاقو در حال سفر با ورود دو سارق بانکی که به طور مشابه سرگردان هستند، بدون هیچ تردیدی در مورد استفاده از ظلم یا سرما، در یک موقعیت گروگان گیری قرار می گیرد. فولاد سخت – برای محافظت از ثروت خون آلود و به دست آمده آنها.

برخی از نقدهای کوتاه بینندگان خارجی درباره فیلم The Last Stop in Yuma County :

  • یک “فیلم سینمایی” قدیمی و اولین بازی خیره کننده برای کارگردان گالوپی. این ترکیبی از دزدی، حرص و ناکامی اخلاقی در سطح شکسپیر بازی می‌شود، با نوعی رضایت از “لبه صندلی شما” که در سینمای امروز به طور فزاینده‌ای نادر است.
  • فرانسیس گالوپی در اولین فیلم خود، آخرین توقف در شهرستان یوما، چیزی جز یک هیجان انگیز الهام گرفته از دهه 1970 و پر از تنش نیست.
  • این مجموعه بازیگران فوق‌العاده‌ای است که کمی طنز، اضطراب و آرامش را در جریان کار قرار می‌دهند. شما هرگز نمی دانید که چه اتفاقی می افتد زمانی که یک نفر یک قدم اشتباه بردارد و یک اسلحه شلیک شود.
  • چند لحظه پیش از اینکه گالوپی غافلگیرکننده‌های غیرمنتظره‌ای انجام دهد، فکر می‌کردم می‌دانم به کجا می‌رود، و اساساً در صورتم خندیدم. خوشحال بودم که اشتباه کردم.

The Last Stop in Yuma County :

While awaiting the next fuel truck at a middle-of-nowhere Arizona rest stop, a traveling young knife salesman is thrust into a high-stakes hostage situation by the arrival of two similarly stranded bank robbers with no qualms about using cruelty–or cold, hard steel–to protect their bloodstained, ill-begotten fortune.
Director : Francis Galluppi
Rating : R (Violence and Language)
Genre : Mystery & Thriller, Crime, Drama

تماشای آنلاین فیلم هندی

تماشای آنلاین فیلم کره ای

دانلود فیلم های هندی

دانلود فیلم کره ای

فیلم هیجان انگیز

تماشای آنلاین فیلم اکشن

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *