logo دریافت اپلیکیشن بست موویز
ورود عضویت
جنگ

تماشای آنلاین و دانلود فیلم جنگ War 2019

، ،
Not Rated
151 دقیقه
دوبله فارسی
بازیگران :
کارگردان :

داستان فیلم

فیلم جنگ داستان یک سرباز هندی را به تصویر می‌کشد که ماموریتی سخت به او داده می‌شود ، این سرباز باید مربی سابق خود را که از دستورات پیروی نمی‌کند از بین ببرد ، اما…

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

نظر یکی از بینندگان خارجی درباره فیلم War :

سیدهارت آناند، کارگردان، شاهکار بنگ بنگ را تکرار می‌کند و ما را به یک تور جهانی یورتمه سواری از دهلی به مالت، مراکش، عراق، پرتغال، ایتالیا و در نهایت دایره قطب شمال می‌برد (با حفظ استرالیا به عنوان آخرین تاپ گیلاس).

جنگ برخی سکانس‌های اکشن و تعقیب و گریز ذهنی بی‌حس‌کننده و در عین حال طولانی را به نمایش می‌گذارد که اغلب با اخم کردن ما شروع می‌شود و سپس به “اوه، حالا بیا!” با تعجب، صبر ما را اغلب آزمایش می کند. هر دو بازیگر مرد، بهترین چهره‌های خود را به نمایش می‌گذارند، و در حالی که هریتیک فرصت‌های کمی برای ابراز احساسات پیدا می‌کند، تایگر موفق می‌شود حالت مرده‌ای را حفظ کند، بدون اینکه دنباله‌ای معرفی شود. اما چیزی به ذهن نمی رسد زیرا War وعده داده بود که یک تریلر مجلل، با اکتان بالا، براق و از نظر فنی عالی باشد، که تقریباً آن را برآورده می کند و فرصت کمی برای مهارت های احساسی باقی می گذارد.

پس با بازگشت به حکم، War یک اکشن هیجان انگیز عالی است که توانایی های Hrithik Roshan را به عنوان بهترین قهرمان اکشن هند تقویت می کند و همچنین تایگر شروف را به لیگ بزرگ منجنیق می کند. این برای طرفداران لذت است. در جبهه داستان، به اندازه کافی چاشنی و تعلیق وجود دارد زیرا قطعات به آرامی در جای خود قرار می گیرند و شخصیت ها هویت واقعی خود را آشکار می کنند.

تماشای آنلاین فیلم هندی

تماشای آنلاین فیلم کره ای

دانلود فیلم های هندی

دانلود فیلم کره ای

فیلم هیجان انگیز

تماشای آنلاین فیلم اکشن

 

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *